Znajomosc typografii

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze posiadamy już o nim pewne dane oraz wyrobione zdanie. Jednak jak więc jest z jakimś kolejnym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i wbijamy się w ścisłe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub niezależnego przewodnictwa. Zbieramy myśl oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w mieszkanie. Bardzo silny etap. Przenosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową naukę oraz od okresu do momentu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też same błędy, zdobywamy doświadczenia i przeskakujemy na kolejny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w nudę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże terminie idzie jak po maśle. Nasza myśl jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz ekonomiczną radą możemy być maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Umiejętności w klarownej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z swymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne również też zwykłe też. I jak od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest zapewne to, że potrafimy oczekiwać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich słów jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na nauki, dowiemy się, biorąc sposób w posiadanie także używając go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.