Programy ksiegowe na maca

Catch Me, Patch Me! Catch Me, Patch Me! . De meest effectieve manier om af te vallen

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w centrum Windows, są bardzo funkcjonalne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Istnieją ponad firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowatorskie rozwiązania i możliwości w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest moduł Płace. Zapewnia on drogę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Ważna w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Widać toż istnieć bardzo atrakcyjna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może wiązać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane kolei w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie dojść do grup klasycznej.